Auto Kodowanie
Diagnostyka komputerowa | Aktualizacja nawigacji | Doposażanie

Diagnostyka Podstawowa


Diagnostyka komputerowa wszystkich modeli BMW. Polega ona na odczytaniu kodów błędu badanego układu w celu zlokalizowania uszkodzenia. Na życzenie oferujemy również w cenie kasowanie błędów. Wykonujemy pomiary tylko profesjonalnym sprzętem, wyposażonym w najnowsze oprogramowanie dzięki czemu gwarantujemy szybką oraz profesjonalną diagnostykę systemów elektronicznych.


Aktualizacja sterowników


Oferujemy aktualizację sterowników auta do najnowszych dostępnych przez producenta. Zakończenie produkcji danego modelu nie wiąże się z zakończeniem wsparcia dla niego. Jeszcze przez wiele lat wychodzą poprawki i ulepszenia softwareowe, które poprawiają kulturę pracy silnika lub ograniczają spalanie.


Światła do jazdy dziennej DRL


Możliwość dokodowania świateł do jazdy dziennej. Właczają się one wraz z uruchomieniem silnika i gasną wraz z wyłaczeniem zapłonu. W nowszych modelach możliwość ustawienia świateł na ringach.


Samoczynne ryglowanie drzwi


Automatyczne ryglowanie drzwi po przekroczeniu danej prędkości. Opcja ta daje bezpieczeństwo podczas oczekiwania na zmianę światła ponieważ nikt nie otworzy drzwi z zewnątrz i nie skradnie nam np. teczki z dokumentami. Druga opcja to samoczynne ryglowanie drzwi, podczas gdy otworzymy samochód pilotem ale nie otworzymy drzwi. Nastąpi wówczas samoczynne zamknięcie zamków po około dwóch minutach.


Sygnał dźwiękowy/kierunkowskazy informujące o zamknięciu/otwarciu auta


Zastanawiałeś się czy zamknąłeś samochód? Teraz nie musisz bo Twoje BMW poinformuje Cię o tym mruganiem kierunkowskazów, krótkim sygnałem dźwiękowym bądź jednym i drugim.


Wyłaczenie na stałe systemu "Auto Start Stop"


W Polskich warunkach drogowych system bardzo szybko doprowadzi do awarii rozrusznika generując wysokie koszty w przypadku jego wymiany. Proponujemy stałą dezaktywację tego systemu.


Automatyczne składanie lusterek z pilota po zamknięciu samochodu


Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu auta. Bardzo przydatne na ciasnych parkingach.


Domykanie szyb z pilota


Zamykanie i otwieranie szyb oraz szyberdachu pilotem.


WEBASTO


Możliwość dokodowania funkcji dogrzewania auta o ustalonej godzinie.


Odprowadzanie do domu


Po zamknięciu auta światła świecą przez ustaloną przez nas długość. Funkcja przydatna po zmroku.


Adaptacje


Dokonujemy adaptacji silnika, automatycznych i pół automatycznych skrzyń biegów. Taka akcja powinna być wykonywana po każdej wymianie oleju, lub przynajmniej raz do roku.


DVD Free | DVD IN MOTION | TV Free


Cała procedura odblokowania DVD trwa około 5min. i polega tylko na podłączeniu urządzenia serwisowego do auta. Po tej czynności możemy oglądać filmy DVD oraz TV również podczas jazdy samochodem, a nie tylko na postoju.


Polskie menu


Oferujemy zmianę języka menu w samochodzie na Polski


Kodowanie dodatkowych funkcji


Aktywacja dodatkowych ukrytych funkcji, które są w samochodzie opuszczającym fabrykę. W zależności od modelu możemy uaktywnić min.: światła do jazdy dziennej na przygaszonych światłach drogowych, cyfrowy prędkościomierz/wskaźnik chwilowego spalania, składanie lusterek przy zamykaniu i otwieraniu samochodu z kluczyka, awaryjne światła hamowania, dźwięk zamykania i otwierania samochodu, ect. tych opcji i konfiguracji jest na prawdę bardzo dużo i dotyczą konkretnego samochodu